Грунт для паркету Trae Lyx

Грунтувальний лак для дерева Trae-Lyx Primer.

 Грунтувальний лак для дерева Trae Lyx Primers

 

Trae-Lyx грунтувальний лак для дерева - це прозора однокомпонентна водна паркетна грунтовка.

Опис:
Trae-Lyx паркетна грунтовка в рідкій фазі має білий колір. Дана грунтовка з високим вмістом твердих речовин, дуже високою в'язкістю і хорошими властивостями «змочування». Трае-Люкс праймер добре заповнює на дереві будь-які дрібні тріщини і щілини, в результаті чого виходить чудова гладка поверхня для наступного шару лакового покриття. Із застосуванням грунтовки Трае-Люкс роботи по захисту деревних волокон зводяться до мінімуму. Грунтовка Трае-Люкс запобігає потемніння різних порід деревини. Так, наприклад, деякі породи дуба при використанні звичайного водного паркетного лаку змінюють колір деревини, завдяки вмісту в деревині дубильних речовин. Трае-Люкс праймер має у своєму складі ізоляти, які виключають можливість контакту водного паркетного лаку і наприклад дубильних речовин. Цей ефект посилює природну теплоту дерева і підтверджує факт того, що досягнутий кращий результат.


Відмітна родзинка Trae-Lyx лаку грунтовки: завдяки відмінному ізоляційному ефекту грунтовки специфічні властивості різних порід деревини залишаються ізольованими, в той час як колір і сяйво деревини пожвавлюється. Trae-Lyx грунтувальний лак не змінює кольору деревини і скорочує зміна деревного волокна до мінімуму.


Область застосування лаку грунтовки:
Тільки для внутрішнього використання в якості грунтовки для подальшої фінішної обробки такими продуктами Трае-Люкс, як Проджектний лак 2-к, Трае-Люкс паркетний лак, Трае-Люкс меблевий лак.


Відмітні переваги:

+ Водорозчинні;
+ Має високий блиск в практичних цілях. У процесі виконання проміжної міжшарової шліфування виконавцю буде добре видно, де матовку зроблено, а де не зроблено;
+ Trae-Lyx грунтувальний лак має фантастичні склеювальні властивості, що дає в результаті прекрасну адгезію дерев'яної основи і фінішного лакового шару, то їсть як би грунтовка «приклеює »лак до дерева;
+ Заповнює будь-які дрібні тріщини і щілини, що виключає можливість застосування шпаклівки на паркеті.


Технічні характеристики при 20 º С і 65% вологості:

Ступінь блиску: глянсовий;
Колір прозорий, в мокрому вигляді блідо молочний;
В'язкість (при 18°C): 0,25 dPa.s;
Зміст твердих речовин 43%;
Зміст розчинника 4,2%;
Теоретичний витрата 8-10 м.кв./1 л. на шар в залежності від типу деревини;
Температура спалаху: немає;
Щільність: близько 1,05 кг / дм 3;
Сухий від пилу: приблизно через 30 хв. при 20°C і 65% RH;
Подальші покриття: приблизно через 3 години при 20°C і відносній вологості 65%;
Твердість остаточна: приблизно через 7 днів при 20°C і 65% RH;
Упаковка: 750 мл, 2,5 і 10 літрів.
Зберігання: У прохолодному місці, при температурі приміщення не менше +5ºС і не більше + 25ºС в закритих, оригінальна упаковках 24 місяці.
Термін придатності: після відкриття упаковки тривалий час зберігається, якщо банку герметично закрита.


Умови застосування паркетного ґрунту:
Використовувати Trae-Lyx грунтувальний лак можна при температурі в приміщенні мінімально + 5°C і відносній вологості максимально 85%. Постарайтеся забезпечити хорошу вентиляцію і провітрювання в приміщенні, в якому виконуються роботи на час нанесення продукту.

Підготовка поверхні:
Основа повинна бути міцною, чистою та сухою. Допустима вологість дерев'яної оброблюваної основи повинні бути не більше 9%. Поверхня так само повинна бути очищена від жиру. Перед нанесенням паркетного грунту необхідно обшліфувати поверхню за допомогою наждачного шліфувального паперу із зерном № 120-180 вздовж волокон. Коркові підлоги не тріть шліфувальним папером. Якщо поверхня має старі шари паркетного лаку, які ще досить міцні, в такому випадку поверхня також необхідно помити і знежирити.

Обробка поверхні грунтом для дерева:
Trae-Lyx грунтувальний лак можна наносити за допомогою мохерові або велюрового валика, або за допомогою пензля. Нанесіть нерозбавлений Trae-Lyx праймер на підставу. Слідкуйте за тим, щоб у приміщенні не було протягів. Хороша вентиляція і протяги - це різні речі. Розріджувач для Trae-Lyx праймер - вода. Зробіть посли висихання продукту міжшарових шліфування шліфувальною шкуркою зерном 180-230. Після цього обробіть поверхню Трае-Люкс лаком в декілька шарів (мінімум два), який Ви обрали для фінішної обробки.
Продукт не розбавляйте, він готовий до застосування.

Очищення інструментів:
Інструмент можна помити за допомогою теплої води.

Обслуговування поверхонь, оброблених Трае-Люкс лаком:
Для регулярного догляду за дерев'яними поверхнями, які мають покриття Трае-Люкс лаком, ми рекомендуємо застосовувати Трае-Люкс мийка підлоги, а також Трае-Люкс поліроль. Ці продукти будуть підтримувати дерев'яні поверхні в чудовому новому стані.

Безпека:
Зберігати продукт необхідно в недосяжності для дітей і тварин. Уникайте контакту з очима та шкірою. При роботі використовуйте захисні рукавички. Не їжте, не пийте і не паліть у процесі роботи. Утилізуйте залишки невикористаного продукту і тару в спеціально призначених для цього місцях.