Олія з воском сатинова Trae Lyx

Trae-Lyx Hardwax Olie satin Олія з твердим воском напівглянсова (напівматова) для коркових підлог, паркету, меблів, сходів.

maslo-s-voskom-trae-lyx-hardwax-satins

 

Hardwax Olie satin, як і всі продукти Trae-Lyx відноситься до категорії «породистих» оздоблювальних матеріалів на природній основі натурального олії з твердим воском.


Відмітна родзинка цього олії з твердим воском: оброблена поверхня має фінішний меблевий вид лакового покриття. Трае-Люкс олія з твердим воском сатинове застосовується для обробки необроблених дерев'яних і коркових підлог у приміщенні, також для обробки меблів, сходів, інтер'єру. Цей олія-віск дуже простий у застосуванні і створює благородний глянсовий ефект, який візуально схожий на лакове покриття. Трае-Люкс олія з твердим воском надзвичайно міцний матеріал і не боїться води. Виготовлений виключно з натуральної сировини.


Опис:
Продукт найвищої якості для обробки усередині приміщення коркових підлог, сходів, деревяніх стін, балок, вагонки та підшивки, різних дерев'яних меблів і будь-яких дерев'яних поверхонь.


Область застосування:
Тільки для внутрішнього використання, для обробки дерев'яних сходів, ступенів, стільниць, коркових поверхонь, масивної дошки підлоги, паркету, соснової дошки підлоги, меблів, OSB, фанери, ДСП.


Відмітні переваги:

+ має лаковий блиск атласу;
+ ідеально для пробки і інших порід деревини;
+ прозоре покриття;
висока стійкість до зношування;
+ відмінні водовідштовхувальні властивості;
+ дуже легкий у застосуванні;
+ можна не протирати;
+ не залишає розводів від валика, кисті.


Технічні характеристики при 20ºС і 65% вологості:

Упаковка: 750 мл; 2,5 л;
Колір: прозорий;
Блиск: напівглянсовий (сатиновий);
Щільність: 0,91 кг / літр;
Теоретичний витрата: 17 - 23 м²/л. на кожен шар (в залежності від породи деревини).
Наступні покриття: через 16-24 години.
Легке навантаження: через 3 дні.
Повне затвердіння: 7-14 днів.
Зберігання: У прохолодному місці, при температурі приміщення не менше +5ºС в закритих, оригінальна упаковках.
Термін придатності: після відкриття упаковки зберігається тривалий час 24 місяці, якщо банку герметично закрита.


Метод застосування:
Використовувати Трае-Люкс олія з твердим воском можна при температурі в приміщенні мінімально +10 ° C і відносній вологості максимально 80%. Постарайтеся забезпечити хорошу вентиляцію і провітрювання в приміщенні, в якому виконуються роботи на час нанесення і висихання олія-воску.

Підготовка поверхні:
Основа повинна бути міцною, чистою та сухою. Допустима вологість дерев'яної оброблюваної основи повинні бути не більше 9%. Поверхня так само повинна бути очищена від жиру. Перед нанесенням олії необхідно обшліфувати поверхню за допомогою наждачного шліфувального паперу із зерном № 120-180 вздовж волокон. Коркові підлоги не тріть шліфувальним папером.

Обробка поверхні олія-воском:
Трае-Люкс олія з твердим воском сатинове можна наносити на поверхню за допомогою шпателя, кисті або короткошерстого паркетного валика, наприклад велюрового або нейлонового. Олію-віск наносити потрібно рівномірно, тонко і добре розмазувати. Після 16-24 годин просушки можна нанести другий шар олія-воску. Якщо після першого шару поверхню здасться Вам декілька грубуватою, тоді зробіть між шарами проміжну шліфовку шліфувальною шкуркою зерном № 150-180. Перед нанесення другого шару ретельно видаліть шліфувальну пил. Для сильно всмоктуючих поверхонь, таких як бук, пробка може знадобитися третій шар. Взагалі цей олія-віск можна наносити до 3-4 шарів при бажанні. Продукт не розбавляйте, він готовий до застосування. Продукт не розбавляйте, він готовий до застосування.

Очищення інструментів:
Інструмент можна помити за допомогою скипидару або уайт-спіриту.

Обслуговування поверхонь, оброблених Трае-Люкс мастилом з твердим воском сатиновим:
Для регулярного догляду за дерев'яними поверхнями, які мають покриття Трае-Люкс маслом з твердим воском, ми рекомендуємо застосовувати Трае-Люкс догляд за олія-воском. Цей продукт буде підтримувати дерев'яні поверхні в чудовому новому стані. Якщо на поверхні будуть з'являтися плями локально, тоді ці місця обробіть знову Трае-Люкс маслом з твердим воском і далі слідуйте за інструкцією.

Безпека:
Зберігати продукт необхідно в недосяжності для дітей і тварин. Якщо в процесі нанесення продукту Ви використовували тканину для протирання олії, цю ганчір'я, просочену олією, необхідно в розгорнутому вигляді розвісити для просушування на вулиці, щоб вона повністю висохла, щоб уникнути можливого нагрівання і самозаймання промасленим тканини при нагріванні. Або можна використану ганчір'я відразу залити водою в металеву ємність і утилізувати. Не піддавайте промаслені дрантя впливу тепла і вогню. Уникайте контакту з очима та шкірою при роботі використовуйте захисні рукавички. Не їжте, не пийте і не паліть у процесі нанесення олія-воску. Утилізуйте залишки невикористаного продукту і тару в спеціально призначених для цього місцях.