Кольорова морилка Trae Lyx

Trae-Lyx kleurbeits Морилка кольорова водна для паркету, меблів, сходів.

Морилка кольорова для дерева: Trae Lyx kleurbeitss

 

Трае-Люкс кольоровий бейц - це водна морилка, готова до використання, застосовуючи яку Ви швидко побачите найкращий результат тонкого вправного акценту деревних пір. Трае-Люкс кольоровий бейц простий у застосуванні і ідеально підходить як для м'якої деревини (сосна, ялина, вільха), так і для будь-якої твердої деревини. Трае-Люкс кольорова морилка зберігає й підкреслює характерний малюнок фарбується деревини. Поверхня, оброблена Трае-Люкс кольоровий морилкою, після висихання може бути оброблена шарами покриття на будь-якій основі, це можливий лак або фарба як на водній основі, так і на розчинниках, можливий так само віск. Трае-Люкс кольоровий бейц для застосування тільки всередині приміщень.


Відмітна родзинка цієї морилки: Трае-Люкс кольоровий бейц ідеально підходить для великих площ, ця морилка не створює плям при нанесенні на деревину, виключно легко в роботі.


Опис:
Трае-Люкс кольоровий бейц - продукт найвищої якості для застосування на необроблених поверхнях паркету, дошки підлоги, меблів та сходів усередині приміщень. Також цієї морилкою можна тонувати і поверхні, які раніше були пофарбовані, але для цього поверхні необхідно повністю ошкуріть від існуючого покриття.


Область застосування:
Тільки для внутрішнього використання для деревини будь-якої породи, яка раніше нічим не була оброблена : для обробки паркету, сходів, масивної дошки підлоги твердих порід, паркету, меблів, OSB, фанери.


Відмітні переваги:

+ всі двадцять колірних відтінків кольорової морилки змішуватися між собою;
+ не має запаху;
+ не утворює фарбувальних плям при нанесенні на деревину;
+ дуже легка в застосуванні;
+ не залишає розводів від кисті;
+ створює тонкий ефект глибоких деревних пір на поверхні;
+ для створення освітленого відтінку в будь-який з 20 кольорів додається прозорий Трае-Люкс кольоровий бейц № 2520.


Технічні характеристики при 20ºС і 65% вологості:

Упаковка: 1 л; 500 мл;
Колір: вишня, дуб, горіх, тик, червоне дерево, чорний, білий, вивітрений дуб, темно-сірий та ін;
Блиск: не створює плівки, не має блиску;
Щільність: 1,0 кг/літр;
Зміст розчинників: не має в складі розчинників;
Теоретичний витрата: 10 - 15 м²/л. на кожен шар (в залежності від породи деревини).
Наступні покриття: через 24 години;
Вміст летких, органічних: 4 г/л;
Точка займання: не має;
Температура кипіння: близько 100ºС;
Зберігання: У прохолодному місці, при температурі приміщення не менше +5ºС в закритих, оригінальна упаковках.
Термін придатності: після відкриття упаковки зберігається тривалий час 24 місяці при температурі від + 5 до + 25ºС в герметичній, заводській упаковці.


Умови застосування:
Використовувати Трае-Люкс кольорову морилку можна при температурі в приміщенні мінімально +10°C і відносній вологості максимально 80%. Для нанесення Трае-Люкс кольорового бейца краще всього використовувати плоску кисть, можна також морилку наносити методом розпилення.

Підготовка поверхні:
Завжди перед початком обробки поверхні добре перевірте якість підготовки основи, вона повинна бути міцною, чистою і сухою. Допустима вологість дерев'яної оброблюваної основи повинні бути не більше 9%. Поверхня також повинна бути очищена від жиру. Не забувайте ласка, що від породи деревини залежить отриманий відтінок в готовому вигляді. Перед нанесенням морилки необхідно обшліфувати поверхню за допомогою наждачного шліфувальної шкурки із зерном № 120 - 150 вздовж волокон. Так само додатково можна, вже після шліфування поверхні, змочити основу водою за допомогою віджатою губки. Це дасть ефект підняття ворсу на деревині. Потрібно за допомогою тієї ж наждачним шкурки вздовж волокон піднятий ворс збити. Ворс буде збиватися без особливих зусиль. Тепер Ваша поверхня повинна бути гладкою. Так, ще, не забувайте будь ласка, що багато чого залежить від якості вашої роботи і таких нюансів, як, наприклад, відсутність після шліфування поперечних подряпин на деревині. Ось тепер, в ідеалі, ваша дерев'яна поверхня готова до сприйняття кольорової морилки Трае-Люкс. .

Обробка поверхні дерева морилкою:
Флакон з морилкою добре збовтати перед застосуванням, перелити вміст із флакона в пластиковий або фарфоровий лоток. Наносите морилку плоскою кистю спочатку рівномірно і рясно вздовж волокон, потім такими ж рухами поперек волокон. Якщо пофарбованих виробів розташоване вертикально або секційне, в такому випадку тонують його знизу вгору. Якщо яка-небудь планка на виробі має відмінний від усього виробу відтінок, в такому випадку пофарбуйте цю планку 2 рази (вона стане темніший), або, навпаки, протріть її через 1-2 хвилини після нанесення морилки (вона стане світліше). Через 1-2 хвилини після тонування всього виробу чистої плоскою щіткою (або тканиною) видаліть залишки морилки, рівномірно розподіліть. Після того, як покриття висохне, можна повторювати нанесення морилки до досягнення бажаного в кольорі результату.
Продукт не розбавляйте, він готовий до застосування.

Очищення інструментів:
Інструмент можна помити за допомогою теплої води відразу після використання.

Безпека:
Зберігати продукт необхідно в недосяжності для дітей і тварин. Не піддавайте морилку впливу низьких температур. Утилізуйте залишки невикористаного продукту і тару в спеціально призначених для цього місцях.