Рустикальна морилка для паркету Trae Lyx

Морилка рустикальна водна Trae-Lyx Rustieke loogbeits для паркету, меблів, сходів.

morilka-rustikalnaja-trae-lyxs

 

Трае-Люкс рустикальний бейц, є супер реактивної морилкою на водній основі для зміни кольору деревини досить простим способом, особливо дуба під ефект старого сільського статі. Рустикальна морилка Трае-Люкс доступна в таких кольорах: Дуб натуральний, Дуб копчений, Дуб протравленого, Дуб зістарений, Дуб підгорілий, Дуб вивітрений.


Відмітна родзинка цієї морилки: завдяки використанню шести забарвлень натурального дерева Трае-Люкс рустикальний бейц легко комбінувати з різними стилями внутрішньої обробки.


Область застосування:
Трае-Люкс рустикальний бейц - продукт найвищої якості для застосування на необроблених поверхнях паркету, дошки підлоги, меблів та сходів усередині приміщень.


Відмітні переваги:

+ всі шість колірних відтінків рустикальний морилки змішуватися між собою;
+ не має запаху;
+ не утворює фарбувальних плям при нанесенні на деревину;
+ дуже легкий у застосуванні;
+ не залишає розводів від кисті;
+ створює приголомшливий ефект глибоких деревних пір на поверхні.


Технічні характеристики при 20ºС і 65% вологості:

Упаковка: 1 л;
Колір: Дуб натуральний, Дуб копчений, Дуб протравленого, Дуб зістарений, Дуб підгорілий, Дуб вивітрений;
Блиск: не створює плівки, не має блиску;
Щільність: 1,0 кг/літр;
Теоретичний витрата: 12 - 14 м²/л. на кожен шар (в залежності від породи деревини).
Наступні покриття: через 4 години.
Зберігання: У прохолодному місці, при температурі приміщення не менше +5ºС в закритих, оригінальна упаковках.
Термін придатності: після відкриття упаковки зберігається тривалий час 24 місяці, якщо банку герметично закрита, однак може відбутися формування верхнього шару сухого шару.


Умови застосування:
Використовувати Трае-Люкс рустикальну морилку можна при температурі в приміщенні мінімально +10°C і відносній вологості максимально 80%. Постарайтеся забезпечити хорошу вентиляцію і провітрювання в приміщенні, в якому виконуються роботи на час нанесення і висихання продукту.

Підготовка поверхні:
Завжди перед початком обробки поверхні добре перевірте якість підготовки підстави, воно повинне бути міцним, чистим і сухим. Допустима вологість дерев'яної оброблюваної основи повинні бути не більше 9%. Поверхня також повинна бути очищена від жиру. Не забувайте ласка, що від породи деревини залежить отриманий відтінок в готовому вигляді. Перед нанесенням морилки необхідно обшліфувати поверхню за допомогою наждачного шліфувальної шкурки із зерном № 120 - 150 вздовж волокон. Так само додатково можна, вже після шліфування поверхні, змочити основу водою за допомогою віджатою губки. Це дасть ефект підняття ворсу на деревині. Потрібно за допомогою тієї ж наждачним шкурки вздовж волокон піднятий ворс збити. Ворс буде шліфуватися без особливих зусиль. Тепер Ваша поверхня повинна бути гладкою. Не забувайте ласка, що багато залежить від якості вашої роботи і таких нюансів, як, наприклад, відсутність після шліфування поперечних подряпин на деревині.

Обробка поверхні дерева морилкою:
Трае-Люкс рустикальний бейц-морилку можна наносити на дерев'яну поверхню за допомогою пензля «змішана щетина» (пес-мікс) або спеціального короткошерстого паркетного велюрового валика. Продукт не розбавляйте, він готовий до застосування. Трае Люкс рустикальний бейц достатньо наносити в один шар. Перед нанесенням морилку збовтайте і в процесі роботи регулярно перемішуйте, щоб отримати однорідне насичення відтінку. Морилку наносите на поверхню дуже рясно за допомогою пензля або спеціального валика, рівномірно розподіляйте, «не тріть». Бейц повинен вбратися по можливості «добровільно», залишки (калюжки) від морилки просочіть бавовняною тканиною, яка добре вбирає вологу. Після закінчення 4:00 просушування можна нанести масло-віск Трае-Люкс Про натуральний білий в один шар, потім після закінчення передбаченого часу просушування нанести 1 шар Трае-Люкс Про Мат. Звичайна система може бути нанесена в такому порядку: 1-й шар Трае-Люкс рустикальний бейц; 2-й шар Трае-Люкс Про натуральний білий; 3-й шар Трае-Люкс Про Мат. Будь-яке відхилення від цієї системи буде впливати на кінцевий результат і фінішний зовнішній вигляд.
Продукт не розбавляйте, він готовий до застосування.

Очищення інструментів:
Інструмент можна помити за допомогою теплої води відразу після використання.

Безпека:
Зберігати продукт необхідно в недосяжності для дітей і тварин. Уникайте контакту з очима та шкірою, при роботі використовуйте захисні рукавички. Не їжте, не пийте і не паліть у процесі нанесення морилки. Утилізуйте залишки невикористаного продукту і тару в спеціально призначених для цього місцях.