Олія для паркету водна Trae Lyx

Trae-Lyx Aqua Parketolie напівматова олія паркета для коркових підлог, пропареної деревини паркету, меблів, сходів.

Aqua Parketolie 750s

 

Trae-Lyx Аква Паркет Olie олія для пробки і будь-якої породи деревини, паркету, меблів, сходів. Трае-Люкс Аква Паркет Олія широко використовується при укладці дерев'яних підлог. Трае-Люкс паркетнa водна олія створює на поверхні грязе-і водовідштовхувальний шар.


Відмітна родзинка Трае-Люкс аква паркет оліе полягає в тому, що це паркета олія перевершує всі очікування найвимогливіших клієнтів і в питанні його екологічності, і в питанні простоти застосування, та в питанні отримання швидкого бездоганного результату.


Опис:
Трае-Люкс аква паркет оліе - натуральне олія на водній основі, є лідируючою альтернативою екологічної безпеки. Трае-Люкс водне олія можна успішно застосовувати на пропарену деревину, пробкові підлоги, сходи, паркет і меблі. У варіантах використання цього чудового масла для паркетної дошки, можна розглянути дві системи. В одному випадку олія водне буде як грунтувальним, так і фінішним шаром. У другому випадку це олія для паркетної дошки може бути фінішним шаром після першого шару з Трае-Люкс олія-воску кольорового Проколор, Трае-Люкс паркетного масла, Трае-Люкс масла з воском сатинового.


Область застосування:
Тільки для внутрішнього використання для обробки дерев'яних сходів, ступенів, коркових поверхонь, масивної дошки підлоги, паркету, соснової дошки підлоги, меблів.


Відмітні переваги:

+ Легкість застосування (не залишає розводів, слідів від валика або кисті);
+ Без запаху;
+ Не змінює природний колір деревини;
+ На основі натуральних олій;
+ Для пробки, дерева, фанери, МДФ, ДСП;
+ Для інтенсивних навантажень;
+ Для професійного захисту дерев'яних поверхонь.


Технічні характеристики при 20ºС і 65% вологості:

Упаковка: 750 мл; 2,5 л;
Колір: прозорий(рідина білого кольору);
Блиск: напівматовий.
Щільність: 0,91 кг/літр.
Теоретична витрата: 12 - 14 м²/л. на кожен шар (в залежності від породи деревини).
Наступні покриття: через 4 години.
Легке навантаження: через 1 день.
Повне затвердіння: 7 днів.
Зберігання: У прохолодному місці, при температурі приміщення не менше +5ºС в закритих, оригінальна упаковках.
Термін придатності: після відкриття упаковки довго не зберігатимуться.


Умови застосування:
Використовувати Трае-Люкс аква паркета олія можна при температурі в приміщенні мінімально +10°C і відносній вологості максимально 80%. Постарайтеся забезпечити хорошу вентиляцію і провітрювання в приміщенні, в якому виконуються роботи на час нанесення і висихання водного паркетної олії.

Підготовка поверхні:
Перед нанесенням водної олії на деревину, поверхню необхідно обшліфувати шліфувальною шкуркою уздовж волокон із зерном № 150-180. Після цього поверхню потрібно очистити від піску та пилу. Наносьте це паркетну олію тільки на голу, нелаковану деревину. Необроблену деревину попередньо необхідно шліфувати абразивним папером з № 150-180 зерном. Коркові підлоги не тріть шліфувальним папером.

Обробка поверхні водною паркетною олією:
Перед використанням водної паркетної олії продукт необхідно добре перемішати і залишити постояти на 15 хвилин. Лише після цього приступайте безпосередньо до накладання паркетної олії на дерев'яну поверхню. Інструмент для нанесення можна застосувати як кисть з натуральним ворсом, яка не «лізе» так і валик з коротким ворсом, це може бути велюровий валик, або валик нейлоновий. Перший шар необхідно наносити тонко, щоб не залишалися патьоки. Вже через дві години можна зробити проміжне шліфування першого шару. Це можна виконати за допомогою шліфувальної шкурки із зерном № 280-320. Потім видаліть з поверхні пил, яка утворилася в результаті проміжного шліфування, і нанесіть другий шар водної олії. Можна зробити при бажанні і третій шар. Ну а в разі обробки коркової поверхні нанесення третього шару просто необхідно. Це посилить поверхню на механічне опір навантаженням. Продукт не розбавляйте, він готовий до застосування.

Очищення інструментів:
Інструмент після роботи з водною паркетною олією можна очистити теплою водою.

Обслуговування поверхонь, оброблених Трае-Люкс водною олією:
Для регулярного догляду за дерев'яними поверхнями, які мають покриття Трае-Люкс олією, ми рекомендуємо застосовувати Трае-Люкс догляд за олію-воском. Цей продукт буде підтримувати дерев'яні поверхні в чудовому новому стані.

Безпека:
Зберігати продукт необхідно в недосяжності для дітей і тварин.
Уникайте контакту з очима та шкірою. При роботі використовуйте захисні рукавички.
Не їжте, не пийте і не паліть у процесі роботи.
Утилізуйте залишки невикористаного продукту і тару в спеціально призначених для цього місцях.
Зміст «VOS» в даному продукті: 1 г / л. Допустима норма «VOS» на 2010 р.: 140 г / л.