Олія для паркету Trae Lyx

Олія для паркету Trae Lyx Parket olie.

Parketolies

 

Trae-Lyx Паркет Olie satin поживне масло для пробки і будь-якої породи необробленої деревини, паркету, меблів, сходів. Трае-Люкс Паркет Оліе широко використовується при професійній укладці дерев'яних підлог. Трае-Люкс паркетнa олія глибоко просочує деревину і створює на поверхні грязе-і водовідштовхувальний шар.


Відмітна родзинка цього мастила: ідеально підходить для пробкового покриття, вирівнює колір пробки, заповнює всі тріщини, пори, створює монолітну міцну поверхню, кардинально міняє колір деревини.


Опис:
Продукт найвищої якості виготовлений з олій на основі натуральної нафти. Ідеально підходить для застосування і експлуатації в тих приміщеннях, де відсутня достатня вентиляція, оскільки вироби, оброблені Трае-Люкс паркетною олією володіють абсолютним вологостійким ефектом і відштовхують бруд. Тільки для внутрішнього застосування на необроблених поверхнях: для обробки сходів, щаблів, пробкових поверхонь, масивної дошки підлоги, паркету, соснової дошки підлоги, меблів, OSB, фанери, ДСП..


Область застосування:
Тільки для внутрішнього використання для обробки пробки, паркету, масивної дошки підлоги твердих порід, паркету, меблів, OSB, фанери.


Відмітні переваги:

+ має сатиновий блиск атласу;
+ ідеально для пробки і інших порід деревини;
+ змінює колір деревини, виділяє структуру і пори;
+ виняткова стійкість до зношування;
+ відмінні водовідштовхувальні властивості;
+ фантастичний брудовідштовхувальній ефект.


Технічні характеристики при 20ºС і 65% вологості:

Упаковка: 750 мл; 2,5 л;
Колір: прозорий(у тарі білий з блідим жовтим відтінком);
Блиск: напівглянсовий (сатиновий);
Щільність: 0,91 кг/літр;
Теоретичний витрата: 20 - 25 м²/л. на кожен шар (в залежності від породи деревини).
Наступні покриття: через 48 годин.
Легка навантаження: через 3 дні.
Повне затвердіння: 14-21 день.
Зберігання: У прохолодному місці, при температурі приміщення не менше +5ºС в закритих, оригінальна упаковках.
Термін придатності: після відкриття упаковки зберігається тривалий час 24 місяці, якщо банку герметично закрита.


Умови застосування:
Використовувати Trae-Lyx проектний лак можна при температурі в приміщенні мінімально + 10°C і відносній вологості максимально 80%. Постарайтеся забезпечити хорошу вентиляцію і провітрювання в приміщенні, в якому виконуються роботи на час нанесення продукту.

Підготовка поверхні:
Основа повинна бути міцною, чистою та сухою. Допустима вологість дерев'яної оброблюваної основи повинні бути не більше 9%. Поверхня так само повинна бути очищена від жиру. Перед нанесенням олії необхідно обшліфувати поверхню за допомогою наждачного шліфувального паперу із зерном № 120-180 вздовж волокон. Коркові підлоги не тріть шліфувальним папером.

Обробка поверхні паркетною олією:
Трае-Люкс паркетнa олія можна наносити на поверхню за допомогою пензля або за допомогою шліфувальної машини з обертовим диском. Перед нанесенням олія необхідно збовтати, нанести на поверхню рівномірно, дати вбратися в основу протягом приблизно 15-20 хвилин. Після цього необхідно ретельно витерти поверхню від олії. Чим ретельніше буде витерта поверхню, тим краще буде результат. Якщо поверхня буде витерта погано, то в такому випадку олія буде довго сохнути, і може бути липким близько місяця. Через 48 годин можна нанести другий шар паркетної олії Трае-Люкс. Продукт не розбавляйте, він готовий до застосування.

Очищення інструментів:
Інструмент можна помити за допомогою скипидару або уайт-спіриту. .

Обслуговування поверхонь, оброблених Трае-Люкс олією:
Для регулярного догляду за дерев'яними поверхнями, які мають покриття Трае-Люкс паркет-лак, ми рекомендуємо застосовувати Трае-Люкс мийка підлоги. Цей продукт буде підтримувати дерев'яні поверхні в чудовому новому стані.

Безпека:
Зберігати продукт необхідно в недосяжності для дітей і тварин.
Уникайте контакту з очима та шкірою. При роботі використовуйте захисні рукавички.
Не їжте, не пийте і не паліть у процесі роботи.
Утилізуйте залишки невикористаного продукту і тару в спеціально призначених для цього місцях.