Лак для паркету Trae Lyx

Паркетний лак Trae-Lyx Parketlak.

Зносостійкий лак для паркетуs

 

Trae-Lyx паркетний лак - це фінішний водорозчинні 1-компонентний спеціально розроблений лак для паркету з добавкою поліуретану. Лак швидко висихає і забезпечує щільний захист обробленої поверхні, яка набуває стійкість до світла, хімічних речовин, стирання, подряпин і підходить для інтенсивного навантаження. Лакове покриття Trae-Lyx паркетного лаку має дуже прозору і зрозумілу структуру, не жовтіє і виключно гладке.


Відмітна родзинка Trae-Lyx паркетного лаку: не змінює природний колір деревини, зберігає однакову ступінь матовості паркетного покриття незалежно від відстані та кута погляду, що притаманне далеко не кожному паркетному лаку.


Опис:
Trae-Lyx паркетний лак може бути застосований як на світлих так і на темних породах деревини. Trae-Lyx паркетний лак не містить розчинників.


Область застосування:
Тільки для внутрішнього використання для обробки паркету, масивної дошки підлоги твердих порід, паркету, меблів, OSB, фанери.


Відмітні переваги:

+ Не змінює ступеня блиску (матовості) від кута погляду;
+ ідеально гладке покриття;
+ абсолютно прозорий і ясний;
+ стійкість до зношування;
+ стійкість до дряпання;
+ хімічна стійкість;
+ відмінні водовідштовхувальні властивості;
+ дуже легкий у застосуванні;
+ не залишає розводів від валика, кисті;
+ Не змінює колір деревини.


Технічні характеристики при 20ºС і 65% вологості:

Упаковка: 750 мл; 2,5 л; 10 л.;
Колір: прозорий; в мокрій фазі білий;
Блиск: напів-глянцевий (сатиновий) або матовий;
Щільність: 1,05 кг / літр;
Стійкість до стирання від 15 до 22 мг відповідно SIS методом падаючого піску;
Тверда складова: 32%;
рН: 8 - 8,5;
Теоретична витрата: 10 - 12 м ² / л. на кожен шар (в залежності від породи деревини);
Від пилу: 15 хв. - ½ години;
Наступні покриття: через 5-6 годин;
Легка навантаження: через 12-16 годин;
Повне затвердіння: 7 днів;
V.O.S.: 75 г/л;
Зберігання: У прохолодному місці, при температурі приміщення не менше +5 º С в закритих, оригінальна упаковках 24 місяці;
Термін придатності: після відкриття упаковки тривалий час зберігається, якщо банку герметично закрита.


Умови застосування:
Використовувати Trae-Lyx проектний лак можна при температурі в приміщенні мінімально + 15°C і відносній вологості максимально 80%. Постарайтеся забезпечити хорошу вентиляцію і провітрювання в приміщенні, в якому виконуються роботи на час нанесення продукту.

Підготовка поверхні:
Основа повинна бути міцною, чистою та сухою. Допустима вологість дерев'яної оброблюваної основи повинні бути не більше 9%. Поверхня так-же повинна бути очищена від жиру. Якщо поверхня має старі шари паркетного лаку, які ще досить міцні, в такому випадку поверхня також необхідно помити і знежирити. Не застосовуйте проектний лак на старий шар лаку кислотного затвердіння. Для застосування проектного лаку поверхня повинна бути попередньо оброблена Trae-Lyx ґрунтувальним лаком (праймером). Подробиці застосування Trae-Lyx лаку ґрунтовки дивіться в інструкції на продукт.

Обробка поверхні лаком:
Trae-Lyx паркетний лак не розбавляйте, він готовий до нанесення пензлем або короткошерстого спеціального паркетного велюрового валика. Перед застосуванням лак добре перемішайте. При лакування поверхні наносите повний шар лаку, на всю площу кімнати, лак розподіліть рівномірно і не залишайте калюжі. Між шарами лаку обов'язково робіть проміжну матовку (шліфування) шліфувальною шкуркою зерном № 230-250. Рекомендована товщина плівки складає 100 - 120 мікрон сухого шару. Покриття Трае-Люкс лаком в мокрому вигляді має молочний колір, але ці мокрі білясті плями димки в процесі сушіння зникають. Вже через півгодини після нанесення лакованому підлогу виглядає акуратно і створює яскравий вигляд. Міцної вважається система покриття Трае-Люкс лаком, коли Ви застосуєте 3 шари.
Продукт не розбавляйте, він готовий до застосування.

Очищення інструментів:
Інструмент можна помити за допомогою теплої води.

Обслуговування поверхонь, оброблених Трае-Люкс паркетним лаком:
Для регулярного догляду за дерев'яними поверхнями, які мають покриття Трае-Люкс паркет-лак, ми рекомендуємо застосовувати Трае-Люкс мийка підлоги. Цей продукт буде підтримувати дерев'яні поверхні в чудовому новому стані.

Безпека:
Зберігати продукт необхідно в недосяжності для дітей і тварин.
Уникайте контакту з очима та шкірою. При роботі використовуйте захисні рукавички.
Не їжте, не пийте і не паліть у процесі роботи.
Утилізуйте залишки невикористаного продукту і тару в спеціально призначених для цього місцях.