Лак для сходів зносостійкий Trae Lyx

Проектний лак для вищих навантажень Trae-Lyx Projectlak.

Зносостійкий лак для паркетуs

 

Trae-Lyx проектний лак - це водний 2-компонентний спеціально розроблений поліуретановий паркетний лак для дерев'яних сходів і паркету з інтенсивним навантаженням.


Відмітна особливість Trae-Lyx проектного лаку: завдяки властивостям стійкості до стирання, дряпання і хімічної стійкості, Trae-Lyx проектний лак є ідеальним рішенням для герметизації дерев'яних підлог і особливо сходів у приміщеннях громадських будівель, магазинах, ресторанах, спортивних залах.


Опис:
Trae-Lyx проектний лак має супер високу зносостійкість, стійкість до подряпин і хімічну стійкість.
Trae-Lyx проектний лак не жовтіє, практично не має запаху.
Trae-Lyx проектний лак ідеально підходить як для світлих так і для темних порід деревини. Лак швидко сохне і дуже легкий у застосуванні. Trae-Lyx проектний лак, як і інші Trae-Lyx продукти, не містить розчинників.


Область застосування:
Тільки для внутрішнього використання для обробки сходів, щаблів, масивної дошки підлоги твердих порід, паркету, меблів, OSB, фанери, бетонних підлог, інших мінеральних поверхонь.


Відмітні переваги:

+ Не змінює ступеня блиску (матовості) від кута погляду;
+ Ідеально підходить для громадських приміщень, сходів;
+ Абсолютно прозорий;
+ Виняткова стійкість до зношування;
+ Відмінна стійкість до дряпання;
+ Хімічна стійкість;
+ Витримує 2:00 години стоячій гарячої води;
+ Відмінні водовідштовхувальні властивості;
+ Дуже легкий у застосуванні;
+ Не залишає розводів від валика, кисті;
+ Не змінює колір деревини.


Технічні характеристики при 20ºС і 65% вологості:

Упаковка: 750 мл; 2,5 л; 10 л.;
Колір: прозорий; в мокрій фазі білий;
Блиск: напів-глянцевий (сатиновий) або матовий;
Щільність: 1,05 кг / літр;
Стійкість до стирання від 15 до 22 мг відповідно SIS методом падаючого піску;
Тверда складова: 35%;
рН: 8 - 8,5;
Теоретична витрата: 10 - 12 м ² / л. на кожен шар (в залежності від породи деревини);
Час обробки (життєздатність): 2-3 години;
Від пилу: 15 хв. - ½ години;
Наступні покриття: через 5-6 годин;
Легка навантаження: через 12-16 годин;
Повне затвердіння: 7 днів;
V.O.S.: 75 г/л;
Зберігання: У прохолодному місці, при температурі приміщення не менше +5 º С в закритих, оригінальна упаковках 24 місяці;
Термін придатності: після відкриття упаковки тривалий час зберігається, якщо банку герметично закрита.


Умови застосування:
Використовувати Trae-Lyx проектний лак можна при температурі в приміщенні мінімально + 15°C і відносній вологості максимально 80%. Постарайтеся забезпечити хорошу вентиляцію і провітрювання в приміщенні, в якому виконуються роботи на час нанесення продукту.

Підготовка поверхні:
Основа повинна бути міцною, чистою та сухою. Допустима вологість дерев'яної оброблюваної основи повинні бути не більше 9%. Поверхня так-же повинна бути очищена від жиру. Якщо поверхня має старі шари паркетного лаку, які ще досить міцні, в такому випадку поверхня також необхідно помити і знежирити. Не застосовуйте проектний лак на старий шар лаку кислотного затвердіння. Для застосування проектного лаку поверхня повинна бути попередньо оброблена Trae-Lyx ґрунтувальним лаком (праймером). Подробиці застосування Trae-Lyx лаку ґрунтовки дивіться в інструкції на продукт.

Приготування суміші:
Для приготування суміші продукти (сам лак і затверджувач) кожен окремо необхідно добре збовтати. Компоненти змішуються в пропорції 1:12 по вазі і в пропорції 1: 12,5 за обсягом. Додати затверджувач до основі проектного лаку. Відразу ж все ретельно перемішайте. Зробіть паузу приблизно 10 хвилин. Потім знову добре все перемішайте. Лише тільки після цього продукт можна наносити на поверхню, яка до цього часу повинна вже мати один шар Trae-Lyx лаку ґрунтовки. Час обробки заготовленої суміші становить від 2 до 3 годин при температурі 20 градусів Цельсія. Більш висока температура скорочує час обробки. Не застосовуйте Trae-Lyx проектний лак при температурі менше +15°C і відносній вологості повітря вище ніж 80%. Наносите на поверхню підстави повний шар покриття Trae-Lyx проектного лаку на всю площу. Уникайте великих відмінностей товщини шару і не робіть калюж. Ефективна система, при якій максимально проявляються якості Trae-Lyx проектного лаку складається як мінімум з трьох повних шарів лаку, на кожен з яких було покладено матеріалу згідно з витратою 10-12 м. кв./1 літра. Створивши таку поверхню Ви в повній мірі відчуєте усі принади Trae-Lyx проектного лаку і його красу.

Обробка поверхні лаком:
Трае-Люкс якості Trae-Lyx проектний лак можна наносити за допомогою пензля або короткошерстого спеціального паркетного велюрового валика. Між шарами лаку обов'язково робіть проміжну матовку (шліфування) шліфувальною шкуркою зерном № 230-250.
Продукт не розбавляйте, він готовий до застосування.

Очищення інструментів:
Інструмент можна помити за допомогою теплої води.

Обслуговування поверхонь, оброблених Трае-Люкс проектним лаком:
Для регулярного догляду за дерев'яними поверхнями, які мають покриття Трае-Люкс проектним лаком, ми рекомендуємо застосовувати Трае-Люкс мийка підлоги. Цей продукт буде підтримувати дерев'яні поверхні в чудовому новому стані.

Безпека:
Зберігати продукт необхідно в недосяжності для дітей і тварин.
Уникайте контакту з очима та шкірою. При роботі використовуйте захисні рукавички.
Не їжте, не пийте і не паліть у процесі роботи.
Утилізуйте залишки невикористаного продукту і тару в спеціально призначених для цього місцях.