Кольорові масла з твердим воском Trae Lyx

Hardwax Pro Color Lichtgrijs
Світло-сірий
s1 maslo s voskom svetlo seryy
на дубі
s1 maslo s voskom svetlo seryy yasen
на ясені

Hardwax Pro Color Donkergrijs
Темно-сірий
s1 maslo s voskom temno seryy
на дубі
s1 maslo s voskom temno seryy yasen
на ясені

Hardwax Pro Color Oud grijs
Старо-сірий
s1 maslo s voskom staryy seryy
на дубі
s1 maslo s voskom staryy seryy yasen
на ясені

Hardwax Pro Color Gerookt eiken
Дуб копчений
s1 maslo s voskom dub kopchenyy
на дубі
s1 maslo s voskom dub kopchenyy yasen
на ясені

Hardwax Pro Color Kersen
Черешня
s1 maslo s voskom chery
на дубі
s1 maslo s voskom kershen yasen
на ясені

Hardwax Pro Color Zwart
Черний
s1 maslo s voskom chornoe
на дубі
s1 maslo s voskom chornoe yasen
на ясені

Hardwax Pro Color Noten
Горіх
s1 maslo s voskom orech
на дубі
s1 maslo s voskom orech yasen
на ясені

Hardwax Pro Color Wit
Білий
s1 maslo s voskom white
на дубі
s1 maslo s voskom white yasen
на ясені

 Відтінки приблизні і залежать від умов і методу застосування олії з воском.

 

Кольорове масло з твердим воском

Trae-Lyx Hardwax Pro color

Твердий масло-віск «проколор» кольоровий
для дерев'яних підлог паркету, меблів, сходів.

.

cvetnoe-maso-s voskom-trae-lyx-hardwax-pro-color-noten 750s

Трае-Люкствердийолія-віск проколор кольоровийявляє собою модифікаціютвердого воску, розчиненоговнатуральнійоліїприродної основи. Відмітнаособливістьцьогоолія-воску: володіє відмінноюзносостійкістю, містить гарнуначинкуімає природніпроколоркольору. Всі кольорипроколорможназмішуватиміжсобоювбудь-якій пропорції, цедає можливістьотриматиабсолютно неповторнийколірноївідтінокексклюзивного виконання .


Опіс:
Трае-Люкствердийолія-віскпроколоркольоровиймаєфантастичновисоку хімічнуімеханічну стійкість.Іціпривабливівластивості надаютьпаркету абодерев'яного підлозісільськийвиглядіпростоту обслуговування.Цеоліяз твердим воскоммаєматовий блиск, томуповерхня, обробленатакимпродуктомне дає відблисківвідлампочокта освітлення.Ми вважаємо,щоТрае-Люкспроколорможебутипростоідеальнимпокриттямдлядошки підлогиабопаркету,оскільки данийпродуктвирішуєбагаторівневузадачу.Відразуівідтінокдеревини,іматовість,ізахиствідабразиву,іодночаснопривсьому при цьомупростийприродний вигляд,якийне потребуєскладнихприйомахдогляду заобробленоїТрае-Люкспроколорповерхнею.Трае-Люкспроколордоступнийвсучаснихколірних рішеннях.Так,наприклад,сірий відтінокмає три варіанти,цесвітлийсірий,старийсірий,темний сірий.Єтаксамобілий,копченийдуб,горіх, вишняічорний.

Сфера застосування:
Тількидлявнутрішнього застосуваннядляобробкисходів,щаблів,масивної дошки підлоги,паркету,сосновоїдошки підлоги,меблів,OSB,фанери,ДСП.


Отличительные преимущества:

+ кольорове;

+ маєматовий блиск;

+ дляінтенсивних навантажень;

+ не потрібнеперекриттяпрозороюолієюзвоском;

+ висока хімічнаімеханічнаопірність;

+ чудовастійкість до зносу;

+ відмінніводовідштовхувальні властивості;

+ дужелегкаузастосуванні;

+ надзвичайнопростийуреставрації.


Технические характеристики при 20°С и 65% влажности:

Упаковка: 750 мл жестяна банка;
Колір: білий, світлосірий, старийсірий, темний сірий, дубкопчений, горіх, вишня, чорний .
Блиск: напів-матовий;
Щільність: 0,91 кг/літр;
Теоретична витрата: 25 - 30 м ²/л. накоженшар(взалежності від породи деревини).
Наступніпокриття: через 6-8годин .
Легкенавантаження: через 1 день.
Повне затвердіння: 5 дней.
Зберігання: У прохолодному місці, притемпературі приміщенняне менше +5ºСвзакритих, оригінальнаупаковках.
Термін придатності: після відкриття упаковкизберігається тривалий час24 місяці,якщобанкугерметично закрита.
Умови застосування: ВикористовуватиТрае-Люкс оліяз твердим воскомпроколорможнапритемпературівприміщеннімінімально+10 ° C івідносній вологостімаксимально80%.
Постарайтесязабезпечити хорошу вентиляціюіпровітрювання в приміщенні,вякомувиконуються роботиначаснанесення і висиханняолія-воску.


Підготовкаповерхні:
До початку використанняТрае-Люкспроколорнеобхідноретельно перемішати.Іпростопотрястибаночкувруках-недостатньо,потрібновесь вмісту банкуперемішуватиза допомогою дерев'яної паличкиприблизно протягом10 хвилин.Процедуруперемішуваннясумішіоліїзвоскоміпігментомми рекомендуємоповторюватирегулярновпроцесі нанесенняпродуктунадерев'яніповерхні.Цедозволить зберегтивідтінокіступінь блискурівномірнимиповсій оброблюванійплощині.
Дерев'яна поверхняповинна бутисуха, чиста,безжиру,пилу.Поверхнянеобхіднообшліфуватиабразивною шкуркоюіз зерном100-120.Після шліфуванняповерхнютакожнеобхідноочиститивідшліфувального пилу.


Обробкаповерхніолія-воском:
Трае-Люкс проколор можна наносити на поверхню за допомогою тканини, кисті або короткошерстого паркетного валика. Масло-віск розбавляти не треба, продукт готовий до застосування, якщо ви його добре перемішали. Рекомендована товщина плівки 100-120 мікрон сухого шару в підсумку. Зазвичай Трае-Люкс проколор наносять мінімально у два шари і максимально в три шари. Для досягнення гарного рівномірного розподілу масловоском на деревині, рекомендуємо продукт застосовувати таким чином. Після того як Ви завдали шар кольорового проколор на деревину, дайте витримку 5-10 хвилин, щоб масло просочило дерево. Після цього тканиною, яка добре вбирає (бавовняна) необхідно залишки кольорового масло протерти вздовж волокон деревини. Залишити для просушування на 6-8 годин (при температурі приблизно 20 ° C). Якщо температура в приміщенні нижче, тоді відповідно процес висихання першого шару буде відбуватися в більшому часовому інтервалі. Таким чином Трае-Люкс проколор можна нанести в один або два шари, в залежності від бажаного кольору. Потім в якості фінішного шару можна застосувати Трае-Люкс Hardwax pro Mat (виключно матовий блиск) або Трае-Люкс Hardwax satin (напів-глянцевий блиск). Для листяних порід деревини ми рекомендуємо як мінімум 2 шари масловоском, для хвойних порід деревини ми рекомендуємо в мінімальному наповненні 3 шари масло воску Трае-Люкс.
В якості додаткової корисної інформації нагадаємо вам, що завжди краще зробити більшу кількість тонких шарів.


Оочищення інструментів:
Інструментможнапомитиза допомогоюскипидаруабоуайтспіріта.

Обслуговуванняповерхонь,обробленихТрае-Люксмаслом з твердим воскомпроколор:
Длярегулярного догляду задерев'яними поверхнями,якімають покриттяТрае-Люксмаслом з твердим воском,ми рекомендуємо застосовуватиТрае-Люксдогляд заолія-воском.Цейпродуктбудепідтримуватидерев'яніповерхнів чудовому новомустані.Якщонаповерхнібудутьз'являтисяплямилокально,тодіцімісцяобробітьзновуТрае-Люксмаслом з твердим воскомідаліслідуйтеза інструкцією.

Безпека:
Зберігатипродуктнеобхідновнедосяжностідлядітейітварин.
Якщовпроцесі нанесенняпродуктуВивикористовували тканинудляпротираннямасла,цюганчір'я, просоченумаслом,необхідноврозгорнутому виглядірозвіситидляпросушуваннянавулиці,щобвонаповністювисохла,щобуникнутиможливогонагріванняісамозайманняпромасленимтканинипринагріванні.Або можнавикористануганчір'явідразузалити водоювметалеву ємністьіутилізувати.
Не піддавайтепромасленідрантявпливу теплаівогню.
Уникайте контакту зочиматашкірою.
Прироботівикористовуйтезахисні рукавички.
Не їжте, непийте і не палітьупроцесі нанесенняолія-воску.Утилізуйтезалишкиневикористаного продуктуітарувспеціально призначених для цьогомісцях.