Олія з твердим воском матова Trae Lyx Pro mat

Trae-Lyx Hardwax Pro Mat Олія з твердим воском матове для коркових підлог паркету, меблів, сходів.

maslo-s-voskom-matovoe-trae-lyx-hardwax-pro-mats

 

Hardwax PRO mat, як і всі продукти Trae-Lyx відноситься до категорії «породистих» оздоблювальних матеріалів на природній основі натурального олії з твердим воском.


Відмітна родзинка цього масло-воску: паркет або дерев'яна підлога, оброблений Трае-Люкс Про Мат, мають первозданний сільський вигляд. Поверхня абсолютно проста в обслуговуванні.


Опис:
Trae-Lyx Hardwax MAT PRO являє собою модифікацію натуральної олії та твердого воску з відмінною зносостійкістю до абразивного стирання. Завдяки гарному наповненню, олія-віск має природний колір і стійкий до хімічного і механічного впливу. Поверхня, оброблена Трае-Люкс Про Мат дуже матова і не створює відблисків освітлення. Завдяки цьому покриттю деревина зберігає свій природний вигляд. Виготовлено з натуральної сировини. Одночасно підходить також в якості фінішного шару після обробки деревини кольоровою олію-воском Трае-Люкс проколор.


Область застосування:
Тільки для внутрішнього використання для обробки сходів, ступенів, масивної дошки підлоги, паркету, соснової дошки підлоги, меблів та інших необроблених дерев'яних поверхонь.


Відмітні переваги:

+ має матовий вигляд;
+ не змінює колір деревини;
+ для інтенсивних навантажень;
+ високе хімічне і механічне опір;
+ чудесна зносостійкість;
+ відмінні водовідштовхувальні властивості;
+ дуже легкий у застосуванні, можна не протирати при нанесенні;
+ не залишає розводів від валика, кисті.


Технічні характеристики при 20ºС і 65% вологості:

Упаковка: 750 мл; 2,5 л;
Колір: білий, після висихання прозорий;
Блиск: матовий;
Теоретичний витрата: 25 - 30 м²/л. на кожен шар (в залежності від породи деревини).
Наступні покриття: через 6-8 годин;
Легке навантаження: через 72 години;
Повне затвердіння: 7 днів.
Зберігання: У прохолодному місці, при температурі приміщення не менше +5ºС в закритих, оригінальна упаковках.
Термін придатності: після відкриття упаковки зберігається тривалий час 24 місяці, якщо банку герметично закрита.
Міжшарова шліфовка: через 6 - 8 годин.
Зберігання: У прохолодному, але не морозному в закритих, оригінальна упаковках.
Термін придатності: після відкриття упаковки швидкопсувний.


Умови застосування:
Використовувати Трае-Люкс олію з твердим воском можна при температурі в приміщенні мінімально + 10 ° C і відносній вологості максимально 80%. Постарайтеся забезпечити хорошу вентиляцію і провітрювання в приміщенні, в якому виконуються роботи на час нанесення і висихання олію-воску.

Підготовка поверхні:
Основа повинна бути міцною, чистою та сухою. Допустима вологість дерев'яної оброблюваної основи повинні бути не більше 9%. Поверхня так само повинна бути очищена від жиру. Перед нанесенням олії необхідно обшліфувати поверхню за допомогою наждачного шліфувального паперу із зерном № 120-180 вздовж волокон. Коркові підлоги не тріть шліфувальним папером.

Нанесення на поверхню матової олії з твердим воском:
Trae LYX Hardwax PRO BLANK добре перемішати перед застосуванням. Необроблене основа, суха, жир і пил і пісок із зернистістю 100-120.Поверхность після шліфування знову чистий і пилу. Трае-Люкс Про Мат необхідно дуже добре перемішати перед нанесенням. Приділіть цьому увагу. Просто збовтати баночку в руках недостатньо. Перемішайте продукт необхідно за допомогою дерев'яної палички протягом приблизно 10 хвилин. У такому випадку це буде якісне перемішування продукту. Обробка поверхні олією-воском: Трае-Люкс Про Мат можна наносити на поверхню за допомогою пензля, тканини або короткошерстого паркетного валика, наприклад з велюру або нейлону. Нанесіть олію-віск на деревину, дайте мастилу протягом декількох хвилин розподілитися, надлишки олії видаліть з поверхні. Трае-Люкс Про Мат не рекомендується розбавляти, продукт готовий до нанесення. Рекомендована товщина плівки складає 100-120 мікрон в сухому вигляді. Необхідно наносити 2-3 шари Трае-Люкс про Мат. Для листяних порід ми рекомендуємо принаймні 2 шари, для деревини м'яких порід 3 шари продукту - просто необхідність. Наступний шар виконуйте не раніше ніж через 6-8 годин. Більш товсті шари олію-воску продовжать його висихання. Тому ми рекомендуємо кілька тонких шарів. Продукт не розбавляйте, він готовий до застосування.

Очищення інструментів:
Інструмент можна помити за допомогою скипидару або уайт-спіриту.

Обслуговування поверхонь, оброблених Трае-Люкс Про Мат:
Для регулярного догляду за дерев'яними поверхнями, які мають покриття Трае-Люкс Про Мат, ми рекомендуємо застосовувати Трае-Люкс догляд за олію-воском. Цей продукт буде підтримувати дерев'яні поверхні в чудовому новому стані. Якщо на поверхні будуть з'являтися плями локально, тоді ці місця обробіть знову Трае-Люкс Про Мат і далі слідуйте за інструкцією.

Безпека:
Зберігати продукт необхідно в недосяжності для дітей і тварин. Якщо в процесі нанесення продукту Ви використовували тканину для протирання олії, цю ганчір'я, просочену олією, необхідно в розгорнутому вигляді розвісити для просушування на вулиці, щоб вона повністю висохла, щоб уникнути можливого нагрівання і самозаймання промасленої тканини при нагріванні. Або можна використану ганчір'я відразу залити водою в металеву ємність і утилізувати. Не піддавайте промаслені дрантя впливу тепла і вогню. Уникайте контакту з очима та шкірою. при роботі використовуйте захисні рукавички. Не їжте, не пийте і не паліть у процесі нанесення олію-воску. Утилізуйте залишки невикористаного продукту і тару в спеціально призначених для цього місцях.