Кольорове мастило з твердим воском металік Trae Lyx

Твердий олія-віск з ефектом металіка Trae-Lyx Hardwax Pro Metallic для дерев'яних підлог паркету, меблів, сходів.

maslo-s-voskom-trae-lyx-hardwax-pro-color-metallic-bronss

 

Трае-Люкс твердий масло-віск Про Металік являє собою модифікацію твердого воску, розчиненого в натуральному маслі природної основи з відмінною зносостійкістю, супер начинкою природного кольору.


Відмітна родзинка Trae-Lyx паркетного лаку: професійний матеріал, володіє високою хімічною стійкістю і відмінною зносостійкістю. Цей твердий масло віск дуже матовий і не має відблисків. Трае Люкс твердий масло-віск Про Металік ідеально підходить для паркету та дерев'яних підлог, дипломатично вписується в сучасні концепції оздоблення інтер'єру. Всі кольори проколор можна змішувати між собою в будь-якій пропорції, це дає можливість отримати абсолютно неповторний колірної відтінок ексклюзивного виконання.


Опис:
Трае-Люкс твердий олія-віск Про Металік можливо комбінувати в системі з різними масло восками Трае Люкс. Так, наприклад, спочатку деревину можна обробити в якості першого шару застосувавши Трае-Люкс твердий олія-віск проколор кольоровий або Трае Люкс рустикальний бейц. Потім в якості другого шару застосовуємо Трае-Люкс твердий олія-віск Про Металік. І закінчуємо фінішне покриття Трае-Люкс олія воском Про Мат або Трае-Люкс олія воском сатин. Ці системи застосування Трае-Люкс твердого олія-воску Про Металік зарекомендували себе наявністю відмінного результату на виході.


Область застосування:
Тільки для внутрішнього використання для обробки паркету, сходів, масивної дошки підлоги твердих порід, паркету, меблів, OSB, фанери.


Відмітні переваги:
+ Володіє кольором металік;
+ має матовий блиск;
+ для інтенсивних навантажень;
+ високе хімічне і механічне опір;
+ чудесна стійкість до зношування;
+ відмінні водовідштовхувальні властивості;
+ дуже легкий у застосуванні;
+ надзвичайно легкий в реставрації;
+ може бути використаний в комбінації з різними системами масел з воском Трае Люкс, в тому числі кольорових і прозорих;
+ може бути застосований для декоративного оздоблення різними способами.


Технічні характеристики при 20ºС і 65% вологості:

Упаковка: 750 мл жерстяна банка;
Колір: алюміній і бронзовий металік;
Блиск: сатиновий;
Щільність: 0,91 кг / літр;
Теоретичний витрата: 25 - 30 м²/л. на кожен шар (в залежності від породи деревини);
Подальші покриття: через 6-8 годин;
Легка навантаження: через 1 день;
Повне затвердіння: 5 днів;
Зберігання: У прохолодному місці, при температурі приміщення не менше +5ºС в закритих, оригінальна упаковках;
Термін придатності: після відкриття упаковки зберігається тривалий час 24 місяці, якщо банку герметично закрита. Якщо банку закрита негерметично, в такому випадку довго не зберігається.


Умови застосування:
Використовувати Трае-Люкс твердий мастило-віск Про Металік можна при температурі в приміщенні мінімально +10°C і відносній вологості максимально 80%. Постарайтеся забезпечити хорошу вентиляцію і провітрювання в приміщенні, в якому виконуються роботи на час нанесення і висихання мастило-воску.

Підготовка поверхні:
Основа повинна бути міцною, чистою та сухою. Допустима вологість дерев'яної оброблюваної основи повинні бути не більше 9%. Для початку використання Трае-Люкс твердий мастило-віск Про Металік необхідно ретельно перемішати, оскільки продукт має великий осад. І просто потрясти баночку в руках - недостатньо, у такому випадку олія з воском добре не перемішається потрібно весь вміст у банку перемішувати за допомогою дерев'яної палички приблизно протягом 10 хвилин. Дерев'яна поверхня повинна бути суха, чиста, без жиру, пилу. Поверхня необхідно обшліфувати абразивною шкуркою із зерном № 100-120. Після шліфування поверхню також необхідно очистити від шліфувального пилу.

Обробка поверхні олія-воском:
Трае-Люкс твердий олія-віск Про Металік можна наносити на поверхню за допомогою тканини, кисті або короткошерстого паркетного валика. Олія-віск розбавляти не треба, продукт готовий до застосування, якщо ви його добре перемішали. Рекомендована товщина плівки 100-120 мікрон сухого шару в підсумку. Зазвичай в комбінованій системі Трае-Люкс твердий олія-віск Про Металік наносять мінімально в один або два шари. Всього система комбінації олії-восків Трае Люкс складається з трьох шарів.Для досягнення гарного рівномірного розподілу олія-воску на деревині, рекомендуємо продукт застосовувати таким чином. На підготовлену поверхню (на якій вже є одна шар або олія-воску проколор або рустикального бейца) наносимо в якості другого шару Трае-Люкс твердий олію-воском Про Металік, дайте витримку 5-10 хвилин, після цього оброблювану поверхню ретельно протріть вздовж волокон. Так само можна Трае-Люкс твердий олія-віск Про Металік наносити на поверхню спеціальним падом, в такому випадку натирайте його відразу мокрим. Таким чином Трае-Люкс твердий олія-воск Про Металік можна нанести два шари, до досягнення необхідного колірного металевого ефекту. Обов'язково вкривайте прозорим Трае Люкс олія-воском в якості фінішного шару. Для цього використовуйте або Трае-Люкс масло віск Про Мат або Трае-Люкс масло-воском сатин.Для листяних порід деревини ми рекомендуємо як мінімум 2 шари масло-воску, для хвойних порід деревини ми рекомендуємо в мінімальному наповненні 3 шари масло-воску Трае-Люкс. В якості додаткової корисної інформації нагадаємо вам, що завжди краще зробити більшу кількість тонких шарів.
Продукт не розбавляйте, він готовий до застосування.

Очищення інструментів:
Інструмент можна помити за допомогою скипидару або уайтспіріта.

Обслуговування поверхонь, оброблених Трае-Люкс олія-воском Про Металік:
Для регулярного догляду за дерев'яними поверхнями, які мають покриття Трае-Люкс мастилом з твердим воском, ми рекомендуємо застосовувати Трае-Люкс догляд за олія-воском. Цей продукт буде підтримувати дерев'яні поверхні в чудовому новому стані. Якщо на поверхні будуть з'являтися плями локально, тоді ці місця обробіть знову Трае-Люкс мастилом з твердим воском і далі слідуйте за інструкцією.

Безпека:
Зберігати продукт необхідно в недосяжності для дітей і тварин.
Якщо в процесі нанесення продукту Ви використовували тканину для протирання олії, цю ганчір'я, просочену олією, необхідно в розгорнутому вигляді розвісити для просушування на вулиці, щоб вона повністю висохла, щоб уникнути можливого нагрівання і самозаймання промасленої тканини при нагріванні. Або можна використану ганчір'я відразу залити водою в металеву ємність і утилізувати. Не піддавайте промаслені дрантя впливу тепла і вогню.
Уникайте контакту з очима та шкірою при роботі використовуйте захисні рукавички. Не їжте, не пийте і не паліть у процесі нанесення мастило-воску.
Утилізуйте залишки невикористаного продукту і тару в спеціально призначених для цього місцях.