Масло для обработки деревянного пола и мебели

Олії для деревини Trae Lyx

 

Trae-Lyx Olie

для коркових підлог, пропареної деревини паркету, меблів, сходів.

Naturel Olies                 Parketolies                 Aqua Parketolie 750s

 

Колекція Трае-Люкс масел для деревини розроблена таким чином, щоб охопити всі можливі і передбачувані побажання пріменітелей, які виконують завдання по обробці натуральних дерев'яних поверхонь маслом або масло-воском.


Так дана категорія продуктів включає в себе високоякісні натуральні масла для деревини, два з яких на водній основі, це Trae-Lyx aqua Parketolie і Trae-Lyx Naturelolie. Ці водні масла можуть бути кращим вибором, якщо поставлено завдання отримати ефект необробленої деревини в первозданному вигляді.


Так само колекція Трае-Люкс масел містить масло для дерева, виготовлене з традиційною нафти. Це масло називається Trae-Lyx Parketolie. Родзинка в тому, що Parketolie має «драконівський» грязе-і водовідштовхувальний ефект і ідеально підходить для обробки натуральної пробки, як би заповнюючи в пробці дірочки і вирівнюючи її колір в загальній масі.


Виготовлювач Трае-Люкс масел старається для своїх покупців, створюючи як би, свого роду якусь «скатертину самобранку». Ось Ви подумали тільки, що хотілося б таким-то або таким чином обробити дерев'яну підлогу або меблі, а в асортименті
Трае-Люкс цей матеріал вже є і чекає Вас.


На всяк випадок, якщо раптом на нашому сайті серед викладених матеріалів Ви не знайшли відповідь на своє питання, повідомте нам будь ласка про це будь-якими можливими методами.

Ми докладемо всіх зусиль, щоб і Ваша задача по обробці дерев'яної поверхні була успішно вирішена з матеріалами Трае-Люкс.