Нова формула Масло Воск Трае Люкс

Новий масло твердий воск

Trae Lyx Hardwax оновлено! Завдяки покращеній рецептурі Hardwax не містить консервантів, біоцидів, кобальту і оксимов. Нова формула не тільки краще для людей і навколишнього середовища, але й покращила якість. На додаток до прозорого варіанту в глянсовому і матовому виконанні Hardwax доступний в 9 колірних варіантах. Лінія замінює лінію Hardwax Pro (Color).м

ПЕРЕВАГИ HARDWAX.

Hardwax використовується, серед іншого, для обробки і захисту підлог, сходів, дверей і меблів з дерева і пробки всередині приміщень. Він пропонує поєднання кращих властивостей олії і воску: масло проникає в деревину і захищає зсередини, віск утворює міцний і водовідштовхувальний шар на поверхні. Підходить для всіх необроблених і свежесшліфованних порід деревини.

БЕЗПЕЧНИЙ ДЛЯ ЛЮДЕЙ І НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА.

Оновлений Hardwax не містить шкідливих речовин, включаючи біоциди, кобальт і оксиди. Це робить продукт безпечним для людей, тварин і рослин. Тому масло з воском Hardwax і Hardwax кольорове підходять, наприклад, для обробки дитячих іграшок.

БІЛЬШ ТРИВАЛИЙ ВІДКРИТИЙ ЧАС.

На додаток до поліпшення для людей і навколишнього середовища, якість також було покращено. Наприклад, новий Hardwax має більш тривалий відкритий час. Відкритий час – це час, протягом якого продукт може бути оброблений. Відкритий час може варіюватися в залежності від факторів навколишнього середовища, таких як температура, вологість і характер підстави. При обробці великої поверхні, наприклад, підлоги, дуже приємно більш тривалий відкритий час. Більш тривалий відкритий час допоможе вам отримати поверхню без смуг. З оновленим Hardwax легше отримати хороший результат!

Прозора версія доступна в атласному (напів-глянсовому) і матовому варіантах. Hardwax Колір доступний в 9 кольорах: білий, натуральний білий, світло – сірий, старий сірий, темно – сірий, копчений дуб, горіх, вишня і чорний.

Нанесіть ТВЕРДИЙ ВІСК.

Оновлений Hardwax (Color) дуже легко наноситься. Забезпечте хорошу температуру навколишнього середовища не менше 10 ° C і хорошу вентиляцію.

  1. Відшліфуйте поверхню зернистістю P100-120 і очистіть поверхню від пилу і жиру.
  2. Нанесіть Hardwax пензлем або валиком з мікрофібри, в залежності від області застосування.
  3. Залиште засіб на кілька хвилин, а потім видаліть надлишки масла тканиною.
  4. За бажанням можна відполірувати оброблену поверхню бежевій або білою подушечкою. Без полірування вже створюється рівна злегка глянсова поверхню. Значна перевага при обробці, особливо при обробці дерев’яних меблів. Якщо ви віддаєте перевагу більш матовий вигляд, ви можете втирати масло в дерево за допомогою білої подушечки. Це створює помітно природну матову поверхню.
  5. Другий шар можна наносити через 6-8 годин. При використанні на деревині твердих порід найкраще нанести мінімум 2 шари. У м’якої деревини це мінімум 3 шари. Занадто товсті шари збільшують час висихання. Тому рекомендується наносити кілька тонких шарів.
  6. Використані інструменти можна очистити скипидаром або уайт-спіритом.

В результаті виходить прозоре фарбування дерев’яної поверхні з відчуттям шовковистості!

РЕМОНТ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ УШКОДЖЕНЬ.

Чи є пошкодження в шарі Hardwax?

Їх можна просто оновити за допомогою Trae Lyx Hardwax. Великою перевагою в порівнянні з лаком є те, що пошкодження можна лікувати локально. Так що вам не доведеться заново обробляти всю підлогу в разі незначних пошкоджень.

ЕКО-ОЧИСНИКИ.

Для регулярного догляду за об’єктами, обробленими маслом і воском, а, отже, і Hardwax, рекомендується очищати поверхню за допомогою Trae Lyx Eco Cleaning Agent. Засіб Trae Lyx Eco – засіб для чищення з низьким рівнем піноутворення, відповідне як для вологого прибирання, так і для чищення розпиленням. Пляшка виготовлена ​​з переробленого пластику і має екологічне маркування ЄС, що означає, що очищувач відповідає дуже суворим вимогам з точки зору навколишнього середовища і якості. Засіб Trae Lyx Eco – потужне, безпечне для шкіри, економічне у використанні засіб з приємним свіжим запахом. Очищувач легко і швидко видаляє всі забруднення і сохне без розлучень.

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts.

Contact

Instagram Feed

TRAE LYX