Надайте колір сходам, підлозі або меблям маслом або морилкою.

Бренд Trae Lyx бере свій початок на шведською мовою. Trae означає дерево, а Lyx – розкіш. Це саме те, що уособлює Trae Lyx: він надає дерев’яним полам і дерев’яних меблів розкішний вигляд. Деревина – відмінний продукт, відповідний для багатьох областей застосування. Він міцний і довговічний. Однак це також вимагає правильного лікування. Продукція Trae Lyx протягом багатьох років займає одне з перших місць серед продуктів для догляду за дерев’яними підлогами і меблями.

Можливість додати колір вашої підлозі або меблям.


Trae Lyx пропонує широкий вибір барвників і масел для використання всередині приміщень, для обробки дерев’яних підлог і меблів. Однак між морилкою і маслом є істотні відмінності. Кольорові морилки і морилки Trae Lyx призначені для фарбування деревини в бажаний відтінок, зберігаючи при цьому природний вигляд деревини. Після цього деревину доведеться додатково обробити маслом або лаком (в залежності від виду морилки), інакше деревина не буде захищена від води і бруду. З іншого боку, масла Trae Lyx захистять деревину від води і бруду. Масла також доступні в різних відтінках, але різниця набагато менше, ніж з плямами.

Если вы хотите, чтобы тон дерева был максимально естественным, лучше всего использовать только прозрачное масло, такое как Raw Wood Effect Oil для светлого или темного дерева . Если вам нужен конкретный оттенок, стоит также взглянуть на разные пятна.

Trae Lyx кольорова морилка.

Кольорова пляма Trae Lyx – це водонепроникна пляма для м’якої та твердої деревини як для підлоги, так і для меблів (у приміщенні).

Він доступний у 24 кольорах; від сільського до сучасного.

Кольори також можна змішувати між собою, так що можливі нескінченні варіації. Пляма забарвить деревину, тоді як деревне зерно залишиться видимим.

Щоб захистити деревину від води та зносу, на кольорову пляму доведеться нанести ще один шар лаку.

Кольорові плями Trae Lyx підходять для внутрішнього використання, на новому або оголеному дереві.

Рустікальні морилки Trae Lyx

У своєму асортименті Trae Lyx також має різні рустікарьні морилки, доступні в багатьох сільських кольорових відтінках. Рустікальні морилки Trae Lyx реагують з речовинами, що знаходяться в деревині, і не є водонепроникними. Щоб правильно захистити деревину від води та зносу, поверх плями лугу доведеться нанести шар олії.

Рустікальні морилки Trae Lyx підходять для внутрішнього використання, на необроблених або оголених шліфованих дерев’яних та паркетних підлогах.

Масла Trae Lyx

Асортимент масел Trae Lyx містить різні продукти для належної обробки підлоги та дерев’яних меблів. Hardwax Pro доступний у 8 красивих тонах деревини та 2 металевих тонах для дивовижних ефектів.

Паркетна олія Trae Lyx – це низькорозчинна живильна олія для паркету та інших дерев’яних підлог. Він широко використовується професійним монтажником паркету. Trae Lyx також має у своєму асортименті 2 нафтопродукти на водній основі, включаючи натуральну олію. Це масло надає підлозі необроблений вигляд.

Повний асортимент для обробки деревини.


Разом з лінійкою лаків Trae Lyx олії та морилки утворюють одну з найбільш повних лінійок для обробки паркету та дерев’яних підлог. Став цікавим? Перегляньте повний асортимент або знайдіть торгову точку поблизу вас!

.

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts.

Contact

Instagram Feed

TRAE LYX